Wybierz rozmiar czcionki:

Wybierz język:

Projekt „Rozwój regionalnych usług rehabilitacyjnych służących przywracaniu i/lub poprawie zdrowia krokiem do deinstytucjonalizacji opieki medycznej nad osobami niesamodzielnymi.” kierowany jest do osób chorych na Stwardnienie Rozsiane oraz Pacjentów po przebytym udarze mózgu zamieszkujących podregion gliwicki (tj. Gliwice, Zabrze, Knurów, Pyskowice, Sośnicowice, Toszek, Rudziniec, Pilchowice, Gierałtowice, Wielowieś).

Pacjenci, którzy zostaną zakwalifikowani do udziału w programie, będą odbywać bezpłatną 3-miesięczną rehabilitację za pomocą jednego z nowoczesnych urządzeń do neurorredukacji chodu: egzoszkieletu EKSO GT (http://www.fizjofit.pl/egzoszkielet.html) lub G-EO System (http://www.fizjofit.pl/g-eo-system.html). Pacjentom, którzy wyrażą taką potrzebę, zostanie zapewniony, również bezpłatnie, transport na miejsce rehabilitacji i z powrotem.

Szczegóły dotyczące wymagań znajdują się na stronie: http://drogadosprawnosci.pl/rekrutacja/

Natomiast już 31 maja br. odbędzie się wykład inaugurujący start projektu. Omówione zostaną wtedy szczegóły dotyczące rekrutacji, przebiegu rehabilitacji oraz na czym polega terapia za pomocą urządzeń do neuroredukacji chodu. Wykład odbędzie się w Centrum Fizjoterapii Fizjofit przy ul. Szparagowej 19 w Gliwicach, który jest partnerem projektu. Udział w wykładzie jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne jest zgłoszenie udziału pod nr tel: 698-609-920, mailowo: fizjofit@fizjofit.pl lub osobiście w rejestracji Centrum Fizjoterapii Fizjofit.

Drukuj stronę
Wyślij znajomemu
BI SYSTEM
Idz do góry strony