Wybierz rozmiar czcionki:

Wybierz język:

 29 października obchodzony jest Światowy Dzień Udaru Mózgu. W związku z tym wydarzeniem, już po raz trzeci Fundacja Udaru Mózgu zorganizowała Łódzkie Forum Udarowe. Podczas konferencji wysłuchać można bylo szeregu ciekawych wykładów, w czasie ktorych zaproszeni prelegenci przybliżali tematykę związaną z udarem mózgu. W czasie Forum można było zapoznać się z tematyką czynników udaru mózgu, w szczególności migotaniem przedsionków, leczeniem, zarówno farmakologicznym, jak i interwencyjnym. Poruszony został również temat problemów poznawczych u osób po udarze oraz tak ważnej rehabilitacji. 
 Podczas III Łódzkiego Forum Udarowego, na ręce Pani prof. dr. hab. n. med. Anny Członkowskiej, wręczona została pamiątkowa statuetka za wielotenią pracę na rzecz poprawy sytuacji osób po udarze w Polsce.
Frekwencja na wykładach z roku na rok jest coraz większa. Na wielu wykładach sala zapełniała sie po ostatnie miejsca. Mamy nadzieję, że informacje przekazane przez prelegentów będą pomocne zarówno pracownikom służby zdrowia, jak i chorym i ich rodziną.

Po zakończeniu konferencji kazdy zainteresowany mógł wziąć udział w Koncercie Charytatywnym w Teatrze Muzycznym. Ogladając przedstawienie "Powróćmy jak za dawnych lat" można bylo świetnie się bawić, a jednocześnie pomóc osobom po udarze. Pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów w całości przekazane zostaną na pomoc indywidualną dla osób po udarze. 

Dziękujemy wszystkim za obecność, a kolejne Łódzkie Forum Udarowe już za rok!

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej
http://www.youtube.com/watch

 

Drukuj stronę
Wyślij znajomemu
Koncert charytatywny
BI SYSTEM
Forum udarowe - konferencja
Idz do góry strony